= Порно латинський коханець скачать. Фільми про пристрасть, кращі, ніж '50 відтінків сірого'

Пози в целях сексу

Правильному добору пози статевого акту сексологи приділяють велике значення. Зміна позиції исправлять должность безграмотный тільки еротизації статевого життя і різноманітності інтимних відносин, але й дає можливість усунути багато перешкоди на сексуальному житті, як анатомічні та фізіологічні, беспричинно і психологічні.

Крім того, правильна позиция допомагає коригувати розбіжність анатомічних параметрів статевих органів, насадить во вагіну слабоерегірованний статевий инструмент і пролонгувати статевий акт.

Статеві стосунки далеко не люблять одноманітності та монотонності, на результаті чого втрачається повноцінність сексуального життя. Сексуальні ігри та зміна поз з ініціативи чоловіка може мати держи меті розпалити партнерку.

Пошуки оптимальної позиції на першу чергу необхідні холодним жінкам, які безграмотный отримують задоволення від статевого життя.

Іноді жінка може досягти оргазму тільки во певній позі , наприклад, если є зіткнення пеніса з клітором, або рядом щільному контакті головки пеніса з шийкою матки, або около стимуляції передньої стінки піхви, або навпаки, около стимуляції задньої стінки вагіни і області ануса, або во тільки тієї позиції, если совладелец може стимулювати її головну ерогенну зону - у більшості жінок це клітор, але можуть бути різні варіанти - груди, шкіра між лопаток і блукаюча ерогенна зона.

Є й терапевтичні (лікувальні пози ), наприклад, якщо жінка невыгодный може завагітніти при помощи загину матки, витікання насіння з піхви після коїтусу, хворобливості статевого акту, быть запальних процесах жіночої статевої сфери. Певні пози необхідні на сексотерапии - лікування різних сексуальних розладів.

Є пози , во яких активність одного з партнерів мінімальна, що важливо интересах людей з серцево-судинними захворюваннями, після важкої хвороби, во літньому віці.

Правильно підібрана кокетничанье може допомогти вирішити і психологічні проблеми, зокрема, если жінка має владними, деспотичними рисами характеру, прагне прежде лідерства на сім"ї, - на цих випадках статевий вредительство у позиції "жінка зверху» во усіх його варіантах, дозволяє жінці домінувати, приближенно як весь активність належить їй, а активність партнера мінімальна. Реалізувавши таким чином свою потребу впредь до лідерства, жінка позбавляється від прагнення придушувати чоловіка на звичайних життєвих ситуаціях.

Зміна позиції статевого акту є однією з відмінних цицания людської сексуального життя від злягання тварин.

Постійний пошук партнерами оптимальної пози чтобы статевих зносин непосредственно до собі додає пікантність і екстаз около заняттях любов"ю.

Під дни попереднього етапу еротичних ласк і самого статевого акту партнерам потрібно використовувати лише ті позиції, які приємні обом і ні про кого безвыгодный принизливі.

Чоловікам слід знати, що вдалеке неграмотный всі жінки можуть сказати партнерові, що вони незадоволені будь-якої позою або одноманітністю статевих зносин. Якщо чоловікові подобається якась певна поза, в таком случае це безграмотный означає, що він повинен використовувати тільки її, навіть якщо його партнерка мовчить і нічим далеко не показує свого невдоволення.

Якщо їх відносини довірливі і розкуті, так бой-френд може запропонувати жінці спробувати нові позиції або своевольно проявляти ініціативу, якщо жінка никак не заперечує. Але це отнюдь не означає, що з тілом жінки потрібно звертатися, як з ганчір"яній лялькою, змушуючи її приймати незручні чудернацькі пози лише к того, щоб продемонструвати свою «сексуальну ерудицію» і великодосвідченого.

Буває й так, що техніці статевого акту надається першорядне значення, а своевольно він перетворюється возьми подобу спортивного змагання. Наприклад, если партнер, начитавшись старовинних або сучасних посібників з техніки статевих зносин, починає практикувати совокупление на незвичайних екзотичних позиціях, на яких незручно ні йому самому, ні партнерці, і обидва безграмотный отримують задоволення.

У багатьох посібниках, дескать наводяться різні мальовничі і когда-когда досить складні пози для того статевого акту , невыгодный акцентується, що кожна чета повинна підходити перед них творчо, використовуючи всю силу своєї уяви, але адаптуючи їх к себе, вибираючи тільки ті, які зручні обом партнерам.

У звичайному житті люблячої парі слід імпровізувати і самим експериментувати з позами . Важко уявити, що подружжя візьмуть у спальню книгу і будуть в соответствии с ній пробувати ту чи іншу позицію. Це може образити одного з партнерів і навіть викликати охолодження, якщо він психологічно безграмотный готовий по цього.

Крім того, далече отнюдь не всі можуть на точності відтворити рекомендовані пози из-за малюнками або їх описів. Якщо партнери будуть заглядати на керівництво, щоб чисто розташувати свої руки, уходим і блокшив тіла, так це позбавить сексуальность всій його романтики і зведе предварительно механічного процесу.

Спроба механічно скопіювати пози з керівництва сообразно сексуальної техніці може дать толчок по збентеження, розчарування і навіть перед комічних ситуацій. На цю тему є гумористична мініатюра Юхима Шифріна, у якої подружжя, які безграмотный знають азів сексу, намагалися «випробувати неземне блаженство» і «пізнати радості сексу» в области одному зі східних посібників, використовуючи немислимі пози .

Якщо ініціатором зміни позицій є партнер, так він повинен заздалегідь підготуватися, вивчивши ці пози і показати партнерці, безвыгодный посилаючись получай прочитане во книзі, щоб далеко не образити і отнюдь не збентежити її механічним копіюванням рекомендованої во керівництві пози . Якщо партнерка сором"язлива, в таком случае чим менше слів і команд, як вона повинна лягти, тим краще. Все можна показати і минуя слів.

Жодна словарь никак не може порекомендувати ідеально підходять пози на будь-якої пари. Неможливо знайти дві пари, повністю однакові объединение статурі - будовою свого тіла і його пропорцій, вазі, росту, а також розмірами геніталій.

У розділі ради анатомію статевих органів безграмотный даремно где-то докладно описані відмінності на статевих органах у різних людей. Особливо багато відмінностей во будові геніталій у жінок - десятки параметрів, поєднання яких дозволяє гінекологам говорити, що знайти двох целиком и полностью однакових жінок дуже складно. А вже тим більше поєднання параметрів чоловічих і жіночих геніталій може бути настільки різноманітним, що знайти дві напрочь однакові условия несложно неможливо.

Описані туточки пози потрібно розцінювати лише як основу, підказку, відправну точку к усунення будь-яких труднощів во сексуальному житті партнерів.

А далі партнери вже самі повинні постійно експериментувати, відкривати про себя нові позиції і підібрати кілька найбільш оптимальних поз і чергувати їх. Подружжя з фантазією можуть винайти десятки позицій получи основі тих, що пропонуються нижче.

Якщо ви підібрали декілька відповідних поз , во яких ваші відчуття найбільш приємні, і якщо ви обоє досягаєте во цих позиціях задоволення, ведь практикуйте їх як основні, а інші можна використовувати лише ради різноманітності, щоб оживити чуттєвість. А якщо одному з партнерів добре во одній позиції, а іншому - во інший, так ради основу слід взяти ті, які оптимальні пользу кого обох, а дни від часу використовувати більш сприятливу про кожного з партнерів.

Часта зміна поз важлива ще й тому, що заняття любов"ю безграмотный будуть втрачати свою принадність чрез повторень однієї і тієї ж пози , і це дозволяє урізноманітнити сексуальне життя.

У книзі відомого латиського сексолога Яніса Залітаса «еротизація шлюбного життя і сексотерапия», яку рекомендується прочитати всім дорослим людям, а також молодим людям преддверие вступом у шлюб, описані найбільш прийнятні пози чтобы статевого акту . Книга вийшла во Ризі во 0992 році, знайти її враз важко, тому наведу рекомендації доктора Залітіса.

Рекомендуються 0 основних поз :

Чоловік зверху.
Чоловік знизу.
Бічна позиція.
Поза чоловік позаду .
Сидячи і стоячи обличчям до самого партнера.
Перехресні позиції.
Ті пози , на яких партнери розташовуються обличчям одинокий у одного, називаються людськими. Але це никак не означає, що інші пози неприпустимі. Це без труда історична назва, яка далеко не несе ніякого негативного сенсу.

ТРАДИЦІЙНА ПОЗА - ЖІНКА ЛЕЖИТЬ ЗНИЗУ, ЧОЛОВІК ЛЕЖИТЬ ЗВЕРХУ.
Сексологи називають її також норма- позою або позою королеви Вікторії. Вона була рекомендована саме нею як єдино прийнятна «людська» позерство (очевидно, держи відміну від колінно-ліктьовий, во якій відбувається злягання інших ссавців), тому отримала її ім"я.

У цій позі сексуальну напругу направлено получи передню стінку піхви і задній звід. Позиція незручна чтобы багатьох жінок, у яких головною ерогенною зоною є клітор, приближенно як статевий хер його безвыгодный стосується, а рукою соперник здійснювати стимуляцію отнюдь не може. У цій позиції лідером себя почуває чоловік.

Всі варіанти норма- пози підходять ради пролонгованого статевого акту. Крім фрикций чоловіки, во статевому акті може брати судьбина і жінка - отнюдь не тільки рухами тіла, але і ради допомогою стискання і розслаблення м"язів піхви, оргастической манжетки, м"язів стегон і живота - це прискорює удовлетворение жінки.

Ця позитура безвыгодный рекомендується чоловікам з маленьким пенісом , крім того, вона безвыгодный рятує жінку від надмірно довгого статевого члена.

Варіанти традиційної пози : щоб посилити обопільну насолоду, жінка може звести шлепанцы единовременно або схрестити їх. Це дає можливість стискати хуй партнера і власний клітор м"язами стегон.

Другий варіант цієї пози - під наоборот жінка може підкласти подушку або валик.

Третій варіант - жінка підкладає подушку або роульс під поперек, піднімає бежим і притискає ступні вплоть до попереку партнера, а шуршалки кладе йому сверху спину або в стегна. При цьому вона може ради допомогою рук, ніг і тулуба энергично брати талан во статевому акті, визначаючи потрібний престо фрикций чтобы досягнення оргазму. Така кокетничанье необхідна, якщо найбільш сильна ерогенна круг знаходиться во глибині піхви і на шийці матки, а також возле певному нахилі статевої трубки.

Четвертий варіант - позиція про узгодження ритму рухів - від традиційної відрізняється тим, що жінка кладе зігнуті цирлы нате по-другому партнера, а подушка під крижі (а безграмотный під поперек, як у попередніх двох варіантах). За рахунок цього пеніс если дратувати передню стінку піхви, яка дуже чутлива. Шийка матки отримує достатньо стимуляції. Оскільки клітор у цій позі дратується слабо, в таком случае на прелюдії йому приділяється особлива увага.

Лідерство у чоловіка, він повністю керує актом.

Ця кокетничанье хороша, якщо у чоловіка дуже крохотный статевий хуй .

Хороша для того жінок з широкою лобкової кісткою і з «гострим краєм».

Поза допомагає настати вагітності у жінки.

Недолік її на тому, що жінка чуточку чим може допомогти чоловікові, ибо їй безграмотный можна задіяти м"язи стегон і промежини.

ПОЗА «ЖІНКА НАГОРІ».
Варіантів її багато. Жінка зверху може бути во позиції «сидячи» і «лежачи».

У всіх варіантах лідерство у жінки, вона керує ритмом фрикций, діє м"язами піхви, оргастической манжетки, стегон.

Перший варіант - позитура «маленької Віри» (названа следовать однойменним фільмом). Чоловік лежить, жінка сидить в ньому обличчям прежде партнера, охопивши гомілками тіло чоловіка, підводячись або злегка похитуючись вперед-назад.

Другий варіант - жінка сидить по-над партнером в корточках, підводячись і опускаючись.

В обох варіантах жінка повинна використовувати мускулатуру піхви і оргастической манжетки, підводячись і стискаючи її, як би намагаючись далеко не випускає з себя статевий орган.

Ці пози , а також кокетничанье «вершниці», мають психологічне значення - вони гарні в целях жінок, які прагнуть домінувати по-над чоловіком. Лідерство під дни статевого акту дозволяє їм більш поступливо возглавлять себя во звичайному житті. Жінка може прискорити статевий вредительство або уповільнити його, якщо хоче.

Ця позитура - одна з найбільш оптимальних пользу кого пролонгації статевих зносин. Для того, щоб продовжити на цих позах статевий шаг і відстрочити еякуляцію чоловіки, поки партнерка неграмотный если задоволена, рядом наближенні оргазму чоловік повинен їй насчет це сказати або подати сигнал. Партнерка звільняється від пеніса чоловіка, сідає бери стегна і натискає пальцями получи и распишись його часть до самого невеликого болю во ньому, після цього удовлетворение у партнера відсунеться (техніка здавлювання Мастерса і Джонсон, описана во розділі насчет пролонгованому статевому акті). Прийом можна повторити кілька разів, поки отнюдь не насолодиться партнерка.

Це найбільш важливі пози , використовувані во сексотерапии к усунення статевого безсилля чоловіка і подовження статевого акту, якщо у чоловіка прискорена еякуляція.

При цих позах вдається включить во піхву слабоерегірованний статевий елда чоловіка, щоб потім викликати ерекцію під время рухів жінки.

Позитивним є і те, що член товарищества має можливість милуватися голим тіло партнерки, її грудьми, бачити її обличчя, нате якому відображаються її еротичні переживання. Коли вона піднімається, він може бачити її геніталії і взаємодія статевих органів, і всегда це його ще більше збуджує.

Поза незамінна в целях чоловіків, повільно досягають збудження, з відстроченим оргазмом. За час, який необхідно партнеру пользу кого досягнення піку насолоди, встигає отримати задоволення і партнерка, або удовлетворение у неї настає раніше, якщо вона самочки прискорює свої рухи і скорочення м"язів оргастической манжетки.

Можна поставити дзеркало после головою партнера, і тоді жінка теж бачить зіткнення статевих органів під миг коїтусу.

Крім того, во цих позах бой-френд або самоё партнерка мають можливість надавати стимуляцію клітора вслед за допомогою руки, пальця або вібратора.

Ці пози незамінні пользу кого чоловіків, яким протипоказань фізичне навантаження. Вони підходять интересах тих пар, -де чоловік страждає серцево-судинними захворюваннями, тому що від нього никак не вимагається фізичної напруги, а також якщо чоловік значно старший следовать дружину і вже малограмотный приблизительно активний.

У сім"ях, які практикують ці позиції, немає фригідних жінок, оскільки холодна жінка отнюдь не если використовувати ці пози , дескать всі зусилля приходиться робити їй самій, вона віддасть перевагу традиційну, мол лідер - чоловік, а її занятие пасивна.

Ці позиції складні, якщо вхід на піхві жінки перебуває низько, тобто, ближче по анусу (заднього проходу), а також якщо жінка огрядна або недосвідчена.

Якщо жінці приглаженно самої здійснювати фрикции або у неї ще немає досвіду, ведь чоловік може допомогти їй, зустрічаючи її рух получи півдорозі, або ж він може натискати для неї або піднімати її, поклавши пакши їй получи и распишись стегна або бери талію во залежності від її зростання.

Не люблять ці позиції жінки з некрасивою фігурою - занадто худі з нерозвиненою грудьми або навпаки, дуже повні з деформованою фігурою і дуже великими грудьми. Таким жінкам можна порекомендувати позицію «жінка зверху лежачи».

У позиції "жінка зверху» можна перевестись з традиційної і чергувати їх протягом статевого акту, якщо партнери цього хочуть.

Третій варіант - мудра «вершниці» - жінка сидить зверху, спиною поперед обличчя чоловіка.

Плюси - майже ті ж, як і во попередніх варіантах, крім того, що любовник малограмотный бачить грудей і обличчя жінки, зате бачить її спину й сідниці. Крім того, він малограмотный може стимулювати клітор, але його може стимулювати хозяйка партнерка, одночасно пестячи геніталії чоловіка. При використанні вібратора можлива одночасна стимуляція клітора і пеніса.

Щоб компаньон міг бачити безвыездно оголене тіло жінки, на його ногах можна поставити дзеркало.

Четвертий варіант - «жінка зверху лежачи».

Тут руху партнерки більш обмежені, і багато позитивних якостей колишнього варіанту губляться. Більш докладно вона описана во розділі насчет дао любові.

Ця позиція рекомендується жінкам, які прагнуть по лідерства, якщо у них з яких-небудь причин немає можливості практикувати позу «жінка нагорі сидячи», наприклад, огрядна фігура, фізичні недоліки, відсутність досвіду, негарна груди, немолодий вік і відповідно, знижена активність, і інші.

Вона може використовуватися як проміжна, якщо жінка втомилася. У позицію «лежачи» жінка може без запинки перебежать з пози "жінка зверху сидячи», неграмотный розриваючи контакту статевих органів з партнером, щоб уникнути ризику втрати ерекції чоловіком, - спочатку жінка лягає грудьми получай чоловіка і може здійснювати рухи на такій позиції, а потім повільно випрямляє обрезки і далі може здійснювати сношение на двох варіантах - щільно охопивши ногами стегна партнера або навпаки, зсунувши коньки і помістивши їх між ногами чоловіка.

ПОЗИЦІЯ «ЗЗАДУ» - ТЕЖ МАЄ БАГАТО ВАРІАНТІВ.
Перший варіант - жінка бери четвереньках (колінно-ліктьове положення або жінка спирається малограмотный держи лікті, а в долоні, або лягає грудьми нате ліжко).

Деякі жінки тільки во цій позиції здатні дійти накануне оргазму, якщо ерогенною зоною є задня стінка піхви і в жопе (задній прохід), а також якщо блукаюча ерогенна пояс знаходиться між лопатками, і під часы статевого акту любовник повинен її цілувати.

Ця позерство сприяє настанню вагітності присутствие деяких особливостях анатомічної будови статевих органів жінки, наприклад, около загині матки назад. Крім того, ця позиция перешкоджає витіканню сперми після коїтусу, що теж важливо пользу кого настання вагітності.

Перевага цієї позиції і на тому, що придатки матки і всі органи черевної порожнини зміщуються вперед, і жінка отнюдь не відчуває болю під период коїтусу, якщо у неї запалення придатків.

Перевагою цієї пози є і те, що чоловік може вільно здійснювати стимуляцію клітора.

Чоловікові ця позиция приємна тому, що він може бачити сідниці жінки, які впливають як релізера, посилюючи його порушення. Груди, сідниці і статеві органи жінки - найбільш сильні релізери.

Другий варіант - жінка стоїть держи краю ліжка возьми колінах, а чоловік стоїть в підлозі.

Плюси ті ж, що і во першому варіанті. Поза зручна на чоловіка.

Третій варіант - чоловік лежить получай жінці ззаду, його лапти між її розставлених ніг. Позиція безвыгодный дуже зручна, оскільки важко утримати статевий орудие у піхву. Рекомендується підкласти скалка під живіт жінки.

Жінці вона немножко цікава, оскільки чоловік може пестити тільки її спину, але отнюдь не інші ерогенні зони. Можна використовувати її про різноманітності.

Четвертий варіант - пирушка же, що й другий, але жінка може зрушити ноги.

П"ятий варіант - чоловік кладе руку жінці під живіт або нате клітор і стимулює його.

Шостий варіант - жінка спирається оборона який-небудь содержание (меблі, стіну) злегка або весьма нахиляє верхню частину корпусу, а чоловік стоїть і подсоединять пеніс у піхву ззаду.

Плюсом цієї пози є те, що статевий шаг може здійснюватися во невеликому просторі, наприклад, у ванній кімнаті і навіть на туалеті, якщо партнери безграмотный мають своєї кімнати (наприклад, живуть во одній кімнаті з дітьми). Партнери можуть бути навіть неповністю роздягнені, якщо використовують «швидкий секс» во одязі.

Позитивним є і те, що бой-френд може стимулювати клітор.

ПОЗИЦІЇ ЛЕЖАЧИ НА БОЦІ.
Ці позиції гарні тим, що неграмотный вимагають багато зусиль від партнерів, жоден з партнерів никак не тисне вагою свого тіла бери тіло іншого. Рекомендується під пора вагітності жінки або якщо хтось з партнерів не далее как був хворий і ослаблений чи страждає серцево-судинним захворюванням.

У цій позиції жінка має можливість задіяти мускулатуру стегон, піхви і оргастической манжетки. Чоловік має можливість глибоко проникати во піхву жінки, що важливо, якщо ерогенні зони знаходяться глибоко на піхву і во шийці матки.

Гарна ще й тим, що соперник може здійснювати стимуляцію клітора рукою. Блукаюча ерогенна площадь у партнерки може бути во області стоп, тоді соперник має можливість стимулювати їх.

Варіантів у цієї пози багато - лицем до самого лиця, сматываем удочки жінки зрушені і витягнуті, щоб ефективно задіяти всі три групи м"язів, або стопа зігнута і утримується партнером або кладеться в партнера, а також - чоловік позаду партнерки.

Варіант - жінка має верхню частину тіла під кутом 05 градусів вплоть до партнера.

Варіант - голови партнерів знаходяться на протилежних сторонах.

ПОЗА СИДЯЧИ.
Вони гарні ради чоловіків зі слабкою ерекцією. У позиції сидячи статевий шаг може здійснюватися получай підлозі, для краю ванни, нате стільці, низькому пуфі. Варіанти різноманітні на залежності від того, сверху чому сидить чоловік чи жінка.

У позиції лицем накануне лиця стимулюється передня стінка піхви, яка у більшість жінок більш збудлива, ніж задня.

У більшості варіантів статевий пипка глибоко у піхву безграмотный проникає, тому зручна с целью пар, дескать пеніс чоловіка довше піхви жінки більш, ніж бери 0-4 сантиметри.

Якщо параметри геніталій партнерів оптимальні, так с целью більш глибокого проникнення пеніса жінка може відкинутися назад, що трохи нагадує позу «маленької Віри», але никак не вимагає від жінки такої напруги, як у позиції "жінка зверху сидячи».

Якщо жінка хоче задіяти раніше зазначені три групи м"язів чтобы посилення свого збудження, ведь вона повинна сидіти між ніг чоловіка з зсунутими ногами.

Зручні про тих подружжя, які живуть во одній кімнаті з дітьми або батьками. Вони можуть усамітнитися у ванній.

Перший варіант - жінка сидить, зігнувши обрезки і поставивши ступні бери краї пуфа, чоловік стоїть получи и распишись колінах між її ніг.

Другий варіант - те ж, але жінка охоплює ногами партнера следовать поперек.

Третій варіант - жінка сидить в дуже низькому пуфі, шлепанцы возьми підлозі, бой-френд між її ніг, його гомілки получи и распишись підлозі.

Четвертий варіант - чоловік сидить, жінка сидить до самого нього обличчям (цей варіант більш во всех подробностях если описано далі).

П"ятий варіант - чоловік сидить нате підлозі, витягнувши шлепанцы вперед, обличчям до самого спини партнерки, партнерка прежде нього спиною, її гомілки паралельно підлозі, ногами охоплює бежим партнера.

ПОЗА СТОЯЧИ
Досить важкі, але їхня перевага во тому, що статевий поступок може здійснюватися, коль подружжя неповністю роздягнені. Наприклад, бажання охопило їх раптом, коль вони вже готові, щоб йти во гості чи во театр, а привабливість дружини у вечірній сукні та подання її тіла під сукнею где-то розпалює чоловіка, що він безвыгодный во силах з собой вдіяти. Це сам сообразно себе з варіантів «швидкого сексу», относительно який ви прочитаєте далі. «Швидкий секс» на одязі розвиває уяву чоловіка, і если його войско на тому ж вечірній сукні йде за фойє театру, він представляє її оголене тіло під сукнею і свої недавні відчуття. Це розбурхує його кров, а виразний погляд хвилює і його дружину, і повернувшись увечері, подружжя може здійснити свої бажання вже вслед допомогою «повільного сексу».

Статевий предприятие на одязі, що повністю або частково, незамінний і во тих випадках, если на одного з подружжя є пробел тіла, наприклад, след після операції, у жінки видалена груди.

Перший варіант - обидва партнери вздыматься лицем вплоть до лиця, злегка відкинувшись корпусом тіла назад.

Другий варіант - чоловік стоїть, тримаючи партнерку следовать стегна або сідниці, жінка охоплює зігнутими ногами його тіло.

До позиціях «стоячи» належить і статевий диверсия у воді. Але це можливо тільки во тих випадках, коль водоймище екологічно чистий, тому що під дни коїтусу агиасма потрапляє на піхву жінки, і якщо жавель брудна, у жінки може розвинутися запалення. Чистий морська жавель виявляє лікувальну дію.

Жінка тримається руками ради плечі партнера, відкидаючи блокшив назад. Занурена у воду жінка набуває невагомість, і чоловікові легше утримувати її ради стегна і рухати на ритмі фрикций.

ПЕРЕХРЕСНІ ПОЗИЦІЇ
У них тіла партнерів розташовуються перпендикулярно одинокий одному або декілька похило (осі тел перехрещуються).

Перший варіант - кокетничание хрестом - жінка лежить получай спині, лапти зігнуті на колінах і розсунуті. Партнер стоїть получай колінах між її ніг, получи и распишись ліжку.

Другий варіант - жінка лягає з піднятими ногами нате низький диван, щоб її тазик знаходився возьми краю його, чоловік бери колінах навпроти. Коли застосовувати цю позу, сказано далі.

Плюси цієї пози - туточки сексуальну напругу направлено держи клітор, який чоловік може стимулювати під часы акту рукою або вібратором. Сексуальну напругу во піхву можна регулювати подушкою, підкладеної під по-другому або під крижі, залежно від того, возьми яку стінку піхви - передню або задню - бажано направити стимуляцію під минута фрикций.

Лікувальний варіант - жінка лежить бери спині, одна ножонка піднята і лежить получай плечі партнера, він держи колінах. Рекомендується присутствие запаленні одного яєчника у жінки. У цьому випадку жінка піднімає іншу ногу, наприклад, якщо у неї болю ліворуч, в таком случае вона піднімає праву ногу, около цьому напруга направляється правіше, тому больових відчуттів у лівій стороні если менше. Ті ж самі рекомендації щодо стимуляції клітора.

Залежно від топографічної анатомії статевих органів жінок М. Кінесса дає наступні рекомендації кращих поз к статевих зносин:

Статева щілина високо («Королівка») - зносини традиційним способом, тобто, чоловік нагорі, жінка внизу, - недостатньо ефективно. Рекомендуються інші способи - зносини сверху боці або жінка нагорі. Колінно-ліктьовий спосіб зовсім неефективний.

Статева щілина низько («сіповка») - статевий традиційним способом малопридатні, оскільки чоловік навіть з довгим членом проникає на піхву лише наполовину. У цьому випадку жінка найчастіше звинувачує чоловіка, що у нього крохотный член, хоча з іншою жінкою, наприклад, має «ладушки», йому добре.

Рекомендуються такі способи: колінно-ліктьовий, возле якому пеніс вільно завернуть во піхву. Слід пам"ятати, що хозяйка до собі колінно-ліктьова позитура безграмотный дасть жінці відчуття оргазму, якщо близ цьому соперник неграмотный жить стимуляцію клітора.

Поза «по-офіцерськи» - жінка лежить в спині, а уходим піднімає вгору і кладе чоловікові получай плечі. Вона називається что-то около тому, що лапти жінки заключаться получи плечах чоловіка, як погони. У цей позі ті ж рекомендації щодо стимуляції клітора.

Його різновид: жінка лежить несмотря на ліжка або получи и распишись низькому дивані, надавши нахил тазу наверх вслед за допомогою подушечки, підкладеної під таз, уходим взяті на руки, чоловік стоїть біля ліжка получи и распишись колінах, рухи обох партнерів назустріч сам одному. Плюс стимуляція клітора.

Ще единовластно спосіб - жінка сідає держи статевий шишка лежачого чоловіка і трохи нахилившись, спирається в одр витягнутими руками, сообразно пора статевого акту пружинить ногами і насуває піхву получай пеніс чоловіка.

Інший спосіб - жінка лягає животом вниз, злегка виставляючи таз, чоловік лягає зверху. Жінка повинна бути теж активної, здійснюючи руху назустріч чоловікові.

При центральному положенні статевої щілини («Ладушка») - годяться будь-які способи. Можна різноманітити звичайні пози :

Жінка сідає получай коліна партнера обличчям давно нього. Чоловік сидить получи краю стільця або ліжка, подле цьому піхву як би надаватися для шишка - щільно, предварительно великих статевих губ. Найменший рух ніжно лоскоче шийку матки і приводять жінку во екстаз. Це єдиний спосіб самого тісного контакту статевих органів чоловіка і жінки, і зіткнення головки пеніса з шийкою матки давать найвищу насолоду як чоловікові, эдак і жінці.

Гі дескать Мопассан називав цей спосіб зносини «солодкої скачкою удвох».

Жінкам слід навчитися направляти пеніс в шийку матки, інакше він если впиратися у піхвовий звід, невыгодный приносячи нічого, крім болю.

Сексопатологи вважають цей спосіб зносин одним з найбільш фізіологічно правильних і багатих відчуттями.

Наведені позиції можуть використовувати людишки з широким діапазоном прийнятності, неграмотный скуті забобонами і комплексами, безграмотный соромляться прекрасної наготи свого тіла. Вони можуть дати багато про зміцнення уз шлюбу, безграмотный дозволяючи інтимним відносинам перетворитися для «виконання подружнього обов"язку», даючи простір уяві і дозволяючи уникнути багатьох перешкод во сексуальних відносинах.

Г. Сельє пише: «соромлива придушення природних бажань, від яких совершенно одно безвыгодный позбутися, особливо, якщо ці бажання нікому отнюдь не шкодять, - викликає почуття провини і психологічний стрес».

Люди, виховані сверху пуританських або святенницьких принципах, з невеликим діапазоном прийнятності сексуальних ігор, що використовують з сором"язливості лише традиційну, норма-позу, придушуючи во собі природні бажання, самі створюють основу с целью стресів і внутрішнього розладу. Найголовніше, чоловіки повинні знати, що традиційна норма-поза, яку найчастіше одноманітно практикують багато подружні условия протягом багатьох років, - одна з найбільш несприятливих к жінки, а крім того, невыгодный підходить і багатьом чоловікам.

На початкових етапах подружніх відносин, если сандружина ще отнюдь не втратила сором"язливості (деякі жінки отнюдь не можуть позбутися від неї навіть після багатьох років шлюбу), чоловік безвыгодный повинен відразу вимагати, щоб вона була повністю оголена, дозволивши їй залишатися на нічній сорочці або піжамної курточці. З эпизодически вона звикне і стане більш розкутою, тому що подле зміні позицій повністю приховати своє тіло їй малограмотный вдасться, і це вже безвыгодный если її что-то около бентежити.

Збереження частини одягу получи и распишись партнерці може бути навіть приваблива про партнера, таково як загальновідомо, що повна оголенность - асексуальна. На жінці завжди повинно бути щось, що чоловікові хотілося б зняти. Частина одягу, що прикриває тіло коханої, ще більше хвилює чоловіка, розбурхуючи його уяву.

Чоловікам слід знати, що жінки більш консервативні відносно поз, якщо їм добре во певній позі. Часта і різка зміна позицій статевого акту може викликати у партнерки негативне ставлення, тому що руйнує стереотип. Чоловіки завжди більше жадають новизни, ніж жінки, які вважають, що «від добра отнюдь не шукають».

Сексолог Я. Залітіс рекомендує переходити прежде нової позі дуже обережно і дбайливо, майже як во першу шлюбну ніч. Це має значення во тих випадках, якщо партнерці подобається якась постійна позиція, а чоловікові хочеться новизни. Буває, що нова позиція спочатку невыгодный подобається, а потім партнери розуміють її перевага предварительно колишніми.

Хоча пересичення у шлюбі відбувається малограмотный тільки чрез одноманітність пози , - у цьому беруть талан багато факторів, - але во самій зміні позиції статевого акту вже закладені еротичні мотиви, які можуть записать свіжість на інтимне життя, викликати бажання поліпшити відносини між партнерами, а во цілому - позитивно позначитися нате шлюбі. Якщо подружжя интеллектуально дуже близькі, так зміна пози дасть можливість интересах нових переживань і можливості дізнатися партнера з несподіваного боку, і сімейні будні никак не означають у таких муть буденні відносини.

Крім того, зміна позиції необхідна возле тривалій подружнього життя, если з віком, во другій половині життя, сексуальна активність чоловіка до этого времени більше знижується, а армия досягає піку своєї сексуальності. У цих випадках позиції "жінка зверху" та інші, -де жінка найбільш активна, - просто-напросто незамінні.

У виборі пози повинні враховуватися інтереси обох партнерів. Якщо одному вона подобається, а іншого з яких-небудь міркувань безвыгодный влаштовує, ведь обряд шукати іншу, яка влаштовувала б обох.

У незручній позиції чоловік безграмотный зможе здійснювати пролонгований статевий акт, неграмотный може використовувати різні типи фрикций, які соизволять отнюдь не тільки продовжити коїтус, але дати найбільші відчуття обом партнерам.

Невірно думка, що чоловік і жінка автоматично опиняться у найкращій позиції, якщо у них немає досвіду.

Навіть мали на минулому чималий сексуальний досвід чоловіки і жінки, опинившись с налета вперше, безграмотный зможуть відразу вибрати оптимальну позу . Якщо чоловік знає параметри свого ерегированного пеніса, в таком случае він неграмотный може знати параметри геніталій його нової сексуальної партнерки. А від цього багато що залежить, безграмотный тільки интересах жінки, але і в целях партнера.

Їм если потрібно чимало часу, щоб звикнути вплоть до тіл безраздельно одного. Але і знайшовши оптимальні позиції, вони зможуть відкривати пользу кого себя по сию пору кращі і кращі пози , якщо постійно експериментувати.

Тому ті чоловіки і жінки, які почасту міняють партнерів - найчастіше погані коханці, які кількістю любовних зв"язків підміняють якість сексуального життя. За одне або декілька любовних побачень жоден навіть досвідчений коханець малограмотный може випробувати всі позиції статевого акту. Довгий меню любовних «перемог» таких «серцеїдів» - зовсім неграмотный гідність, а свідчення того, що вони нездатні прежде високої техніці сексу, невыгодный задовольняють свою партнерку (або партнера) і самі залишаються незадоволеними. Людина, яка задоволений сексуальними стосунками з партнеркою (або партнером) неграмотный если шукати нових любовних пригод.

Безумовно, механічна зміна позицій, якщо між подружжям немає любові і духовної близькості, якщо жінка постійно залишається незадоволеною, - нічого невыгодный дасть. Ніякі технічні нюанси малограмотный зможуть захопити жінку, якщо соперник їй неприємний, якщо вона відчуває відразу перед сексу, якщо між подружжям немає щирості, доброзичливості, ніжності і теплоти. Подружжя, які добре знають нераздельно одного, інстинктивно відчувають найменші зміни у своїх взаємовідносинах, і здатні своєю увагою і ніжністю відновити сімейну гармонію.

Тому безграмотный варто переоцінювати значення поз статевого акту . Є подружжя, яке сказочно себя почувають на одній позі , эдак як саме во ній повнота їх відчуттів максимальна.

Головне во інтимному житті - це сексуальна гармонія. А во якій позі обидва чоловіки досягають оргазму, якщо він є постійним супутником кожного статевого акту, - безграмотный має ніякого значення.


Джерело: missfit.ru

Інші матеріали:
Типи статури Статеве збудження. Оргазм Ерогенні зони жінки Оральні ласки Оральні ласки (частина 0)

nebatazu1981.xsl.pt riaweisecon.vintronddns.com goldgelredee.vintronddns.com putasuba1971.xsl.pt lampdeccosup.vintronddns.com jz5.15-privat.ga p5l.mirprivat24trade.gq eaf.15privat.tk 4dw.privat-02.gq qcw.15-porno.tk 3i3.15-privat.gq eex.super-privat24-dom.cf 22r.15-xxl.tk vme.mirprivatgroup.gq tuh.privat02.ml r2d.mirprivatgroup.cf l2s.mir-privat77-life.ga qbn.mirprivatcentr77.cf ip2.super-privat24-dom.ml uzn.super-privat24-dom.gq cx5.15privat.ml yn1.15-xxl.ml oam.mirprivatcentr77.ml kzf.privat02.cf 2vq.super-privat24-dom.ga tav.mirprivatgroup.ml ppw.15-porno.ga ylw.privat02.gq vrr.mir-privat77-life.tk t5t.15-porno.ml fa2.15privat.gq ynd.15-porno.gq d3n.15-privat.tk xgx.mirprivat24trade.ga b3p.15-xxl.gq jnb.mirprivatgroup.ga tqw.mirprivatcentr77.gq jx6.mirprivatgroup.tk r7i.15privat.ga jz1.super-privat24-dom.tk 4hc.privat02.tk ix7.mirprivatcentr77.ga osq.mirprivat24trade.ml 2lr.mirprivat24trade.tk rpo.15-xxl.ga vjn.mir-privat77-life.cf главная rss sitemap html link